Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Çocuk Oyunları Tiyatro Festivali Perdelerini Açıyor
Başkan Albayrak Çerkezköy'deki Yatırımları İnceledi
Evrenin Müziği Resim Sergisinin açılışı yapıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MURATLI KAYMAKAMI, BELEDİYE BAŞKANI NKÜ REKTÖRÜ VE HAYIRSEVERLERE TEBRİKLER DUYARSIZ İNSANLAR BU DAYANIŞMADAN İBRET ALSIN

MURATLI KAYMAKAMI, BELEDİYE BAŞKANI NKÜ REKTÖRÜ VE HAYIRSEVERLERE TEBRİKLER DUYARSIZ İNSANLAR BU DAYANIŞMADAN İBRET ALSIN
23.06.2014 / 08:58
Bu yazıyı yazarken, ilk defa Muratlı için yavaş yavaş bir şeyler yapıldığının inancı ve ümidi içerisindeyim. Çünkü, eğitime önem verenler, geleceğe önem veriyor ve geleceğe yatırım yapıyor demektir.
Bir süredir, Muratlı’da Namık Kemal yüksek okulu yapımı için hummalı bir çalışma var. Muratlı Kaymakamı, belediye başkanı (Buna hala şaşıyor ve inanmakta zorluk çekiyorum), eski Ak Parti ilçe başkanı, Önder çiftçi derneği başkanı, mali müşavir Taner İmamoğlu ve en büyük katkıyı yaparak arazisini yüksekokul yapımı için bağışlayan Sayın İsmail Temel Dubaz, büyük bir özveri göstererek çalışmışlardır. Okul inşaatını da büyük bir titizlikle yapan ve kendisinden de bir şeyler katan Aktaş inşaat firması sahibi Kerem Demir’i de unutmamak gerekir.
Fakat, her şeyi devletten beklemek olmaz. Gördüğüm kadarıyla, bu okul inşaatına maddi destek sağlama konusunda ilçemizde büyük bir duyarsızlık var. Olmadık yerlere bağışlar yapılırken, eğitime bu kadar duyarsız kalınmasını akıl hafsalam almıyor. Ramazanda peydahlanan adını sanını bile duymadığımız dernekler, televizyonlarda ve yazılı basında çarşaf çarşaf reklam yaparken, iş eğitime gelince neredeler?
EY MURATLI EŞRAFI!!!
HAYIR MI YAPMAK İSTİYORSUNUZ? İŞTE SİZE FIRSAT;
BU YÜKSEKOKULUN DUVARINDA SİZİN DE BİR TUĞLANIZ OLSUN.
GELİN BU OKULU HAYATA GEÇİRİN. BUNU YAPIN Kİ GELECEKTE ÇOCUKLARINIZ UZAK İLLERE GİDİP PERİŞAN OLACAĞINA, HEMEN YANINIZDA OKUMA ŞANSI ELDE ETSİN. GELECEK ÇOCUKLARIMIZINDIR. LÜTFEN DUYARSIZ KALMAYALIM VE BU OKUL İNŞAATINA YARDIM ELİNİ UZATALIM.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR