Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
VÜCUDUMUZU  YAZA  HAZIRLAYACAK  8 ALTIN ÖNERİ
Çiğ süt destek ödemeleri  başlıyor
“Okul Dışarıda Günü”  etkinlikleri

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEÇİM BİTTİ ŞİMDİ SIRA HİZMETTE -ÖNCELİKLE BÜYÜKŞEHİR VE SÜLEYMANPAŞA-

SEÇİM BİTTİ ŞİMDİ SIRA HİZMETTE -ÖNCELİKLE BÜYÜKŞEHİR VE SÜLEYMANPAŞA-
26.06.2014 / 08:46
Seçim bitti, neredeyse üç ay oldu. Belki festivalin tam da seçim ertesine gelmesi mazeret kabul edilebilir. Fakat Tekirdağ kiraz festivali biraz değişime uğrayıp fiyasko oldu. Anlaşılan Tekirdağ’ın kiraz festivali Süleymanpaşa’ya fazla gelmiş (bu Süleymanpaşa ismini de hiç sevmiyorum ama ne yapalım habire yazacağız)
Festivalin programını kim yapmışsa bu işten zerre kadar anlamıyor anlaşılan. Bir yanda (Macar günleri) programı yapılırken, diğer tarafta briç ve tavla şampiyonası yapılıyor. Hemen akabinde kültür çadırında yazar-şair ve sanatçıların etkinlikleri yapılıyor
Bir program sahilde, bir program Tekira AVM’de. Yetiş yetişebilirsen.
TEKİRDAĞ KİRAZ FESTİVALİ 50. YIL COŞKUSUYLA KUTLANAMADI. OLMADI. BUNDAN SONRA TEKİRDAĞ KİRAZ FESTİVALİNİ SÜLEYMANPAŞA DEĞİL, İSİM SAHİBİ TEKİRDAĞ YAPSIN. İzmir enternasyonel fuarı nasıl Konak belediyesi değil İzmir Büyükşehir belediyesi tarafından yapılıyorsa, burada da öyle olmalı.
Hizmet konusuna gelince; Sayın Kadir Albayrak, Biliyorum, bulunduğunuz yer Süleymanpaşa içerisinde ama, sizinle yaptığım röportajda Valilik önünden Tekira’ya kadar olan bölgeyi, hükümet caddesini kısmen veya tamamen kapatmayı düşündüğünüzü söylemiştiniz. Bunu bekliyoruz. Bu yolu daraltarak, tek araç geçecek şekilde kaldırımları genişletebilirsiniz. Bu kaldırımları işgal edenlere ceza kesebilir, seyyar satış yerleri oluşturarak belediyeye gelir sağlayabilirsiniz. Böylece araç parkı ve sollamanın önüne geçersiniz. Kaldırım ağaçlandırması yapabilirsiniz.
Acilen bir otobüs terminali, bir geniş çaplı hastane katlı otopark için faaliyete geçilmelidir. Özellikle katlı otopark kaçınılmaz bir ihtiyaçtır.
YARIN: Muratlı Caddesi, Çiftlikönü ve trafik, zabıta hizmetleri
BURS TALEBİ: İzmir-Ege Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde okumakta olan bir öğrenci için burs aranmaktadır.İlgilenenlere duyurulur.
İrtibat: GSM:0536 449 45 69 MAİL:hunter-scorpion@hotmail.com
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR