Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
VÜCUDUMUZU  YAZA  HAZIRLAYACAK  8 ALTIN ÖNERİ
Çiğ süt destek ödemeleri  başlıyor
“Okul Dışarıda Günü”  etkinlikleri

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MURATLI’YA BİR ULAŞ YURDAKUL SEÇEMEDİK

MURATLI’YA BİR ULAŞ YURDAKUL SEÇEMEDİK
21.11.2014 / 09:21
Muratlı’nın geçmiş 15 yılına bakıyorum da, gerçekten ilçe için kayıp geçen bir dönem olmuş. Elle tutulur tek bir hizmet yok. Fakat yapılmış hizmeti sahiplenme de var. En son gördüğüm, belediye binasının otomatik kapısına asılmış olan “vergi borçlarınız belediyemiz tarafından yapılandırılır” afişiydi. Öyle bir yazılmış ki, yasa değil de belediye yapıyormuş gibi.
Bir de Malkara belediye başkanı Ulaş Yurdakul’a bakalım;
-Daha seçilir seçilmez, neredeyse Malkara’nın tüm yollarını asfalt yaptırabilme becerisi gösteriyor. Bizim başkan ise bu konuda hiç bir çalışma yapmıyor. Her şeyi büyükşehire havale ediyor. Başta Yeşilsırt ve inanlı-Seyitler arası yollar berbat.
- Yurdakul, Ülke dışına seyahat etmiyor, yurt dışından kendisini ziyarete geliyorlar.
- “Hoşgeldin bebek” projesiyle annelik sevinci yaşayanların gönlüne taht kuruyor.
- Kadir başkanla birlikte gelinmesinin haricinde Muratlı’ya hiç bir daire başkanı gelmezken, tüm daire başkanları bizzat makamında kendisini ziyaret ediyor.
- Basın mensuplarıyla ilişkileri çok iyi ve sempatik bir kişiliğe sahip.
Bir de Muratlı’ya bakıyorum da, bir önceki seçimde, solun kalesi DSP’YKEN, CHP’LİLER kendi partilerine oy vermek yerine, DSP’YE OY VERDİ.Şimdi ne değişti de bu seçimde solun kalesi DSP’DEN CHP’YE DÖNDÜ? Bir çok CHP’Lİ, “Faik Öztrak adaylık oylamasında Nebi Tepe’ye oy vermem için beni telefonla aradı” demektedir. O zaman Sayın Nebi Tepe de Sayın Öztrak’ı Muratlı’ya hizmet için arasın. Muratlı’nın 15 yılda bir hizmet görmediği yıllara acıyorum. BİZE DE BİR ULAŞ YURDAKUL LAZIM.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR