Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Çocuk Oyunları Tiyatro Festivali Perdelerini Açıyor
Başkan Albayrak Çerkezköy'deki Yatırımları İnceledi
Evrenin Müziği Resim Sergisinin açılışı yapıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK PARTİ İKTİDARINA SESLENİYORUM; “MURATLI’DA TREN YOLU SORUNUNU ÇÖZÜN,KAHRAMAN OLUN”

AK PARTİ İKTİDARINA SESLENİYORUM; “MURATLI’DA TREN YOLU SORUNUNU ÇÖZÜN,KAHRAMAN OLUN”
25.11.2014 / 08:54
Bir süredir Ak Parti kongrelerine katılıyorum ve müjdeli haberler alıyorum. Bazıları bana, “sürekli Ak Parti haberleri yapıyorsun, Ak Partili mi oldun?” diyorlar. Gazetecinin partisi olmaz. Hizmet edeni över, hizmet yapmayanı eleştirir. Ak Parti iyi şeyler yapıyor.(daha doğrusu müjde veriyor ama netice görmeden yapıyor demem ne kadar doğru olur bilmiyorum. Ne zaman bu hizmeti yerine getirirse, halkım adına teşekkür etmesini bilirim.) Gelelim yapılacak hizmet ve yapılmayan hizmet konusuna;
1-Ak Parti Tekirdağ milletvekili Ziyaeddin Akbulut, Muratlı çevre yolunun ve Tekirdağ-Karıştıran karayolunun ihalesinin yapıldığını, tamamlanacağını söyledi.
2-Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Tekirdağ için çok önemli olan yeni devlet hastanesi ihalesinin 2015 Şubatında sonuçlanarak yapımına başlanacağını söyledi.
Bu iki şey hem Muratlı hem Tekirdağ için çok önemli. İnşallah hayata geçirilir. Ama....!
MURATLI’DA ŞEHRİN ORTASINDAN GEÇEN TREN YOLU YER ALTINA ALINMAZ, ADETA UTANÇ DUVARI OLAN ŞEHRİ İKİYE BÖLEN TEL ÖRGÜLER KALDIRILMAZSA, AK PARTİ MURATLI’DAN ASLA OY ALAMAZ. FAKAT BU TREN YOLUNU YER ALTINDAN GEÇİRİRSE, BU İŞİ YAPANLAR KAHRAMAN OLUR.
Bir de hem Tekirdağ, hem Muratlı’da bitirilmeyen kültür merkezleri var. Bunlar da halkın tepkisini çekiyor. Sayın Müezzinoğlu’na da bir çift sözüm var; Sayın bakanım, Türkiye’de ruhsatı ve kantini olmayan, halka başarılı hizmetler sunan başka hastane var mı? Size bu konudaki bilgileri kongrede sundum. Gerisi sizin takdirinize kalmış. O hastanede sizin kurucu ilçe başkanınız, rahmetli Rafet Enis’in çok emeği ve çabası var. En azından onun hatırasına binaen gerekeni yapmanızı umuyorum.
Ak Parti iktidarına sesleniyorum; üstteki iki müjdeniz lafta kalırsa, tren yolu yer altına alınmazsa, kültür merkezleri 2015 genel seçime kadar bitirilmezse, Tekirdağ ve Muratlı’dan oy beklemeyin. Kazanmak da, kaybetmek de sizin elinizde. Eğer siz denizin altından tren yolu yaparken, Muratlı’da 1.5-2 kilometre tren yolunu yer altından geçiremezseniz, buna inanmak mümkün değil.
KAZANMAK DA, KAYBETMEK DE YUKARIDA YAZDIKLARIMLA SİZİN ELİNİZDE. TAKDİR SİZİN.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR