Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Çocuk Oyunları Tiyatro Festivali Perdelerini Açıyor
Başkan Albayrak Çerkezköy'deki Yatırımları İnceledi
Evrenin Müziği Resim Sergisinin açılışı yapıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

2015 YILININ EN BÜYÜK TRANSFERİ; MEHTAP PETEK TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİRDE

2015 YILININ EN BÜYÜK TRANSFERİ; MEHTAP PETEK TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİRDE
15.12.2014 / 08:45
Tekirdağ’ın hatta Trakya’nın en başarılı kent konseyi, hiç şüphesiz Çorlu Kent konseyidir. Ele aldığı konular, eğitim günleri, seminerler ve çeşitli anma etkinliklerinin yanı sıra, mükemmel bir müzik korosu mevcuttur. Bu başarının en büyük mimarlarından birisi olan, Çorlu kent konseyi yürütme kurulu üyesi, eğitim, kültür ve sanat komitesi başkanı Mehtap Petek’in katkısı tartışılamaz.
Gerek eğitim günleri olsun, gerek konser ve etkinlik faaliyetleri olsun, kısa zamanda semeresini vermiş, Çorlu belediye binası konferans salonu çok büyük olmasına rağmen, son yapılan seminerde tamamen dolduğu gibi, çok sayıda kişi de semineri ayakta dinlemişti.
Bu başarılı ekibin organizasyon mimarlarından biri olan Mehtap Petek ne yazık ki Çorlu adına artık yok derken, Tekirdağ Büyükşehir belediyesi için büyük bir personele sahip olma başarısı elde etti diyebiliriz. Ben inanıyorum ki, kültür, sanat, eğitim ve organizasyonlarda, Kültür daire başkanı Özcan Kabak’ın desteği doğrultusunda Mehtap Hanım, Tekirdağ’ı Trakya’nın parlayan yıldızı haline getirecektir.
Bu konuda düşüncelerini ifade eden Çorlu Kent konseyi başkanı Ramadan Cesur, “Mehtap Petek bizim Kent konseyimizin önemli bir parçasıdır ve bu hep böyle olacaktır. Kendisi hala konseyimizin bir mensubu olup, bilgisi ve tecrübesinden yararlanmaya devam edeceğiz. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Hayırlı olsun.” Dedi.
Geçtiğimiz yaz, 50.yıla yakışmayacak bir festival organizasyon bozukluğundan sonra, festivallerin daha muhteşem olacağına inancım tamdır. Değerli arkadaşım Mehtap Petek’e yeni görevinde başarılar diler, Tekirdağ’a ve kendisine hayırlı olmasını temenni ederim.
Umarım tüm birimler Mehtap gibi başarılı çalışmalara imza atar.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR