Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Santranç  turnuvası  Dünya’da da  izleniyor
AŞKLA SARILMAK  KALP HASTALIĞI  RİSKİNİ  AZALTIYOR
BÜYÜKŞEHİR’E BAĞIMSIZ ADAY ETHEM ARDA

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BÜYÜKŞEHİRDEN BÜYÜKLÜK YAPMASINI BEKLİYORUZ

BÜYÜKŞEHİRDEN BÜYÜKLÜK YAPMASINI BEKLİYORUZ
19.12.2014 / 08:41
Tekirdağ Büyükşehir oldu. Bununla birlikte beklentilerin de büyük olması kaçınılmaz. İki gün önce bana gelen bilgide, Muratlı’da iki cenaze olduğunu, ilçenin belediyeye ait tek cenaze aracı olduğu için, sıkıntı yaşandığını söylediler. Ayrıca, cenazeye katılanların mezarlığa gitme ihtiyacı halinde, onları mezarlığa götürecek tek bir belediye otobüsü var. Eğer günlerden Pazar olursa ve Muratlı Belediyesporun maçı deplasmandaysa, bu hizmeti alması da mümkün olmayacak. Çünkü, bu araç Muratlı belediyesporlu futbolcu ve seyircileri götürüp getirecek.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak Muratlı-Kırkkepenekli mahallesinde yaptığı konuşmada, “bana küçük taleplerle gelmeyin büyük istekleriniz olsun” demişti. Öyle ise bence bu büyük bir istek sayılabilir.
MURATLI’NIN ACİL EK CENAZE ARACINA VE BU CENAZEDE KATILANLARI MEZARLIĞA GÖTÜRECEK BELEDİYE OTOBÜSÜNE İHTİYAÇ VARDIR.
Sosyal hizmetler daire başkanlığına ve ulaşım daire başkanlığına sesleniyorum; Eski veya yeni olması önemli değil, Büyükşehirin bünyesinde fazla cenaze nakil aracı ve belediye otobüsü varsa, Muratlı’ya gönderilmesini arz ederiz.
İnsanların naaşı camilerde beklemesin. Unutulmamalıdır ki, dinen merhumun vefatı halinde toprağa bir an önce kavuşturulması öngörülür. Araç olmadığı için bekletilmesi sıkıntı yaratmaktadır. Büyükşehir büyüklüğünü göstersin ve araç temin etsin.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR