Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar,
Süleymanpaşa Belediyesi etiket denetimlerine devam ediyor
GÖZ TORBASI DEYİP GEÇMEYİN!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

FEN İŞLERİNDE HİZMET KAYBETTİ PARTİZANLIK KAZANDI

FEN İŞLERİNDE HİZMET KAYBETTİ PARTİZANLIK KAZANDI
05.01.2015 / 09:12
Tekirdağ Büyükşehir olup, daire başkanlıkları atanırken, Fen işleri daire başkanlığı hakkında bir yazı yazmış, “hizmet mi, partizanlık mı-Oktay Çolpan mı, Ahmet Cankoç mu?” diye sormuştum. Bu yazımın gerekçesini de şu şekilde açıklamıştım. Yaptığım araştırmalara göre, Ahmet Aygün döneminde belediye fen işlerinin başına getirilen Sayın Cankoç, Sayın Adem Dalgıç döneminde pasifize edilmiş, belediyede meydana gelen tutuklamaların ardından doğan boşlukta, Sayın Cankoç’a tekrar bu göreve gelmesi teklif edilmiş, kendisi de bir şart koşmuş, “başarı da benim, başarısızlıkta, sorumluluk benim, işime karışılmasını istemiyorum” diyerek görevini layıkıyla yerine getirmişti. Tekirdağ büyükşehir olunca, haliyle birileri kendi adamını getirmek isteyecekti.
Biz de, “hizmet mi partizanlık mı?” diye sormuştuk. Fakat yeni fen işleri başkanı, özel idarenin tüm ekipman, araç-gereç ve bilimum olanaklarının kontrolünü aldığı halde, o günden bu güne hizmet üretmek yerine mazeret üretmeyi tercih etmiştir. O kadar yol sorununu dile getirdiğimiz halde, kendisi hizmet etmek yerine, sağda solda şikayet etmektedir.
İLK KAR YAĞMASINDA FEN İŞLERİ SINIFTA KALDI
Günlerdir meteoroloji yoğun kar yağışı uyarısı yapmasına rağmen, maalesef hiç kimse fen işlerinden bir yetkiliye ulaşamamıştır.
2 Ocak sabahı saat 07.30’dan itibaren gerek fabrikalara servis çeken şoförler gerekse Tekirdağ-Muratlı minübüs taşıyıcıları şoförleri, Devlet hastanesinin arka yolunda buzlanma nedeniyle sürekli bana şikayette bulunarak, fen işlerine ulaşamadıklarını, mağdur olduklarını söylediler. Allah’tan Büyükşehir basın ve halkla işler daire başkanı görevinin başındaydı da olaya müdahale etti. Kısaca FEN İŞLERİ İLK HAVA MUHALEFETİNDE SINIFTA KALDI.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR