Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Çocuk Oyunları Tiyatro Festivali Perdelerini Açıyor
Başkan Albayrak Çerkezköy'deki Yatırımları İnceledi
Evrenin Müziği Resim Sergisinin açılışı yapıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEKİRDAĞ’IN MUHTEŞEM HASTANESİ NAMIK KEMAL ARAŞTIRMA UYGULAMA HASTANESİDİR

TEKİRDAĞ’IN MUHTEŞEM HASTANESİ NAMIK KEMAL ARAŞTIRMA UYGULAMA HASTANESİDİR
27.01.2015 / 09:58
Yakın zamanda, cildimde bir türlü iyileşmeyen bir rahatsızlık vardı. Ayrıca, kolumda kas yırtılması meydana gelmişti. Çok şükür birçok doktorun deneme tahtası haline geldikten sonra, şifayı Tekirdağ Namık Kemal Araştırma ve Uygulama hastanesinde buldum. Cildim tertemiz oldu. Bu başarı, Eski başhekim ve dermatoloji uzmanı Mustafa Kulaç ile Kaan hocaya aittir. Akabinde ortopedi bölümünde kas yırtılması sonucu gittiğim ortopedi doktoru, Mehmet Fatih Erol’un yakın ilgi ve çabası neticesinde ilerleme kaydettik.
Ama en önemli başarı da, Dr. Mehmet Fatih Erol Hocanın, Dr.Özgür Karakoyun ile kemik-ilik alanında muhteşem çalışması oldu. Görünen o ki, Namık Kemal Araştırma-Uygulama hastanesi, Türkiye çapında bir ameliyat başarısına sahne olduğu gibi, uzman doktor ve sağlık ekip-ekipmanları neticesinde idol olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Ama en önemli payeyi de tabi ki Mehmet Fatih ve Özgür hocaların ifade ettiği gibi Başhekim Erdoğan Gültekin’e vermek gerekir. Samimiyeti, güler yüzü ve ekip ruhu, dolayısıyla başarıyı da beraberinde getirmiş. Bunda Erdoğan Gültekin’in operatör doktor olmasının, bu tür ameliyatlarda karar verme ve katılım etkisini de göz önüne almak lazım. Sayın okuyucular, ben kolay kolay övgü yazmam, eleştiririm ama, başarıyı da takdir etmek lazım.
Sayın Erdoğan Gültekin, Sayın Mehmet Fatih Erol, Sayın Özgür Karakoyun, İstanbullu Sonay Yüksel adına, Adıyamanlı Rukiye Pehlivan adına, Tekirdağlı Rezzan adına, TEKİRDAĞIMIZI TÜRKİYE’DE İDOL YAPTIĞINIZ İÇİN TAKDİR VE TEBRİK EDERİM. Başarılarınızın devamını dileriz. İyi ki varsınız, iyi ki yakınımızdasınız. TEKİRDAĞ SİZİNLE NE KADAR GURUR DUYSA HAKLIDIR.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR