Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GELECEK BAŞKAN

GELECEK BAŞKAN
04.01.2019 / 11:50
Şehir emanet edilen kişi, görev yapmak istediği şehrin, sosyal ve kültürel özelliklerini iyi bilmeli,
Takip edilen amaçlar hiçbir zaman kişisel olmamalıdır. Bize yakışan Başkan; Tekirdağ ‘'ın her mahallesinin has yapısını ve tarihini bilen bir adayın olmasıdır.
Tekirdağ kazanılmalıdır. Plan ve projelerle, Tekirdağ ‘lı kacırılmadan. Birçok kişinin adı sosyal medyada lanse ediliyor. Çok aday olunca; rekabet olur, projeler çoğalır. Fakat duyduğumuz sadece isimler.
Daha evvel ki seçimlerde;”Ekonomik yasamda öncü, kolaylaştırıcı rol olacağız. Ekonominin , sanayi ,ticaret, tarım ve turizm alanında gücünü ve örgütlülüğünü artıracağız “dediler.
10 yıl geçti:Esnafa , tüccara köstek olunmuş, mevcut iş adamlarının önü tıkanmış, gelen yatırımcıda korkutup, kaçırılmış.
10 yıl boyunca hem zamanımız, hem kaynaklarımız israf edildi. Bir şehrin en önemli temelleri toprağın altına gömülü olanlarıdır. Kanalizasyon, su sistemi ,asfaltı ,kaldırımı vb.Parklar ,bahçeler ve heykeller toprağın üstünde olup , maliyeti düşük, tanıtımı kolaydır. Görüntü verdiklerinden sadece göze hitap ederler.
Bu şehirde yasayan bizlerin varlığını gözden çıkaranlara muhakkak söyleyecek sözünüz vardır. Bir şehrin imarı kadar,gönüllerin imarı da önemlidir
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR