Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BASINIMIZA GÜVENİYORUZ

BASINIMIZA GÜVENİYORUZ
09.02.2019 / 09:01
Çok değil daha bir sene evveline kadar yerel basında fikirlerine önem verilen gazetecilerin yazdıkları yazılarda Kadir Başkanın yönetim şekline değiniyorlar, şikayet ediyorlar ve sersenişte bulunuyorlardı. Aynı hassasiyeti yine bekliyoruz.Gazeteci seçim zamanlarında olumlu olumsuz ne görüyorsa yazmalı.Hele bir de çıkan adaylar önceki dönem seçilerek , hizmet etmek için başa gelenlerse.
Gazeteci büyüklerimizden bir kişinin yazdığı yazıyı aynen aktarıyorum;”Bir daha rüyan da bile göremeyeceğin o makama hasbelkader geldin ve çok başarısız oldun “ sözleri ile eleştirmişti. Halkın gözü kulağı olan bu seçkin insanların tekrar bunları kaleme alması lazım.
Nelerden veryansın ediliyordu bu yazılarda ; trafik ,otopark ,halkın üstüne salınan zabıta, bir hizmet binası dahi olmayan ve kiralarda sürünen tek Büyükşehir Belediyesi Tekirdağ imiş, Harcanan katrilyonluk denilen ve elle tutulur , gözle görülür hiçbir projenin olmadığından , harfiyat topraklarındaki sıkıntılı işler, ithal daire başkanları daha neler neler varmış yazılan geçmişe göz attığım zaman .
Yeni çıkan adaylar tespit ettikleri eksikliklerle beraber yapılması gerekenleri basında açıklıyorlar .Seçilen seçmene karşı ahlaki değerlere sahip çıkmak adına, bu kadar sorunlu ve sıkıntılı bir dönemden sonra tekrar aday olan Belediye Başkanlarından aynı hassasiyeti bekliyoruz. 5 yıllık belediyecilik sürecinde neler yaptıklarını anlatmaları gerekir. Yerel basının asıl görevi şimdi başlıyor, Basın Toplantısı ısrarlarını sürdürmelerini istiyoruz..
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR