Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EHİL

EHİL
21.03.2019 / 11:10
Yazdığım yazıları bu Şehirde yaşadığım ve kaygı duyduğum için yazıyorum. Birileri sevinsin ya da üzülsün diye yazmıyorum.Ben Fikir işçisi olduğuma inanıyorum.Fikirlerimi kimse de beğenmek zorunda degil.Yazdığım yazılar birilerini üzebilir ama yazının bir sonunu bir başını alıp farklı yerlere çekerseniz de bu iş olmaz. Kavgam sadece doğruları söylemek.Doğruları anlatmak.Başka bir niyetim de yok. Dünya han, ben de yolcuyum.
Ülkemin bekası için çalışmaya gayret ediyorum. Namazlarda ön saflarda duranlar işi ehline vermeyen ya da veremeyen kişilerin vay haline. Çevrenize bakın aklınıza da danışın. İşin karşılığında iş yapmayan ya da yapamayan o kadar çok insan göreceksiniz ki. Pes doğrusu diyeceğiniz kadar var.
Tarih okuyanlar bilir. Ehil kişilerin idareci olamadıkları toplumlar hep hüsrana uğramıştır. Tarih tekerrürden ibarettir. Ama ders alana.Siyaset içinde olduğum sürece siyasetçilerde gördüğüm, çok konuşmak, dinlememek, her şeyi biliyor olmak, kasıla kasıla en ön saflarda olmaya çalışmak, ben var ya ben çok önemli bir şahsiyetim vurgusu yapmaya çalışmak, birçok şey gösteri ve şovdan ibaret. Sonuca baktığınızda “laf-ı güzaf”. Lafta üretim çok, işte üretim yok.
“Belediye başkanlığı ekip çalışması ekibi kurarım çalışır, ben kasıla kasıla protokollerde gezerim” yok böyle bir şey. Sen işi bilmiyorsan ekipte kuramazsın, yapılan işleri de kontrol edemezsin. Bu tür örnekleri de gördük, tecrübe de ettik, her işin uzmanı fark yaratıyor.
Siyaset bu deniyorsa, bence siyaset tarzımızı artık değiştirme zamanı çoktan geldi. Lafla değil yaşadığın bulunduğun memlekete ekmek vereceksin dışarıdan getirdiğini halkta tanımıyor gelen kişide halkı tanımıyor.
Ehil olmayanlara sabretmek, ehil olanları parlatır.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR