Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

VATAN-MİLLET-BEKA

VATAN-MİLLET-BEKA
03.04.2019 / 11:28
Bu secim vatan-millet-beka,meselesiydi.Lafa dogrudan giricem. Akparti icindede- disinda da bu kelimelere muhalefet eden kesimler vardi Butun dertleri siyasi beka ve ikballeri idi. Akparti biterse siz zaten bitersiniz. Basra harap olduktan sonra, üzülmenin, “ah vah” etmenin anlamı olmayacak…
Kalemin sert ucundan çıkan düşüncenin yumuşatılmış ve inceltilmiş ifadesidir kelime. Çoğu kez kalem, kelimelerden aldığı kuvvetle inanılmaz bir güce ulaşabilmektedir. Kalem bir yay misali, ucuna taktığı kelimeleri bir ok gibi insanların gönüllerine, kalplerine ve zihinlerine saplamaktadır.
Kılıç ile devrilmeyenler, çoğu zaman bir kelimeye yenik düşmüşlerdir. Elbette kalem her zaman zehir kusup zarar vermez.
Dün olduğu gibi bugün de ihanet edenler hiç eksik olmamışlardır. Hiçbir memlekette, devletine, vatanına ve vatandaşlarının değerlerine ihanet edenlere hayat hakkı tanınmamıştır. Benim güzel memleketim hariç. Bizde çoğu kez bu hainler, ihanet ettikleri devletin beslemeleri durumuna da geçerler. Otladıkları devletin sofrasını, karınları doyduktan sonra rahatlıkla tekmelerler. Büyüklerimizin bir sozu var, “ekmeğini yediğin sofrayı sakın ha tekmeleme.” Biz daima memleketimizden, devletimizden, vatanımızdan, bayrağımızdan taraf olmuşuzdur; her zaman kim olursa olsun hainlerle aramıza uzun mesafeler koymuşuzdur. O yüzden hainlerin müsamaha ile karşılanmalarına gönlümüz asla razı olmaz!
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR