Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

H-A-İ-N

H-A-İ-N
23.04.2019 / 09:03
Tilkileri kovalarken geride kurtları bırakmışız. Kuzular hala kurtlara emanet. Anlıyoruz ki kuzulara kurtları çoban yapmışız. Anlıyoruz ki 15 Temmuz hainleri ayakta, devletin içinde hem de ana merkezlerinde canlı ve eli kanlı duruyor. Anlıyoruz ki bundan böyle devlet asla uyumamalı, daha hızlı hesap sormalı. Anlıyoruz ki 15 Temmuzdan sonra bunca temizliğe rağmen hırsızlar da, hainler de hassas noktalarda bekçiliğe(!) devam ediyorlar. Prof. Dr. İlber Ortaylı Hocanın kapak bir konusmasi var.
“Metrekareye düşen vatan haini ve geri zekalı sayısında dünya lideriyiz..
Geçmişte terörü en kanlı biçimde yaşayan İngiltere’de, terörle mücadele edilirken hiçbir parti ya da kişi -en zor zamanlarda bile- ‘teröristler öldürülüyor’ diye ülkesine sırtını dönmedi..
Bizde maşallah kişilere ve partilere bakıyorum, ellerinden gelse –neredeyse- sırf inat olsun diye PKK safına geçip bayrak sallayacak soyu belirsizler var..’
Kendi içinden en çok hain yetiştiren ülke olma vasfımız devam ettikçe, başımıza daha çok belanın geleceği, yeni ihanetlerle karşılaşacağımız kesindir.Milli Donanim şart. Ülke ve dünya gerçeklerine uygun, insanı esas alan, düşünmeyi, araştırmayı, gelişmeyi, yenilenmeyi öncelikleyen, milli ve manevi değerleri temel oluşturan bir düzen kurmak şart olmuştur. Düşünen ve sorgulayan insandan korkmamak gerekiyor. Fakat son seçimlerde düsünenlerin önüne set koyuldu.Secimlerde uzaklastirildilar. Artık alınamayan Belediyelerin seçmen tercihinden dolayı kaybedildiğine inanmıyorum.Hainler sadece dağlarda değil, belki de yanıbaşında...
Herkes çok iyi biliyor ki, FETÖ’nün okullarında, dershanelerinde, genellikle ülkenin en zeki, en akıllı çocukları bulunuyordu. Özel olarak seçiyorlardı. Ancak FETÖ’nün okullarında da yine milli eğitimin müfredatı geçerliydi. Yargıda, Orduda, bürokraside bugün FETÖ’cü olarak karşımıza çıkanlar; vatansever, dürüst ve namuslu insanlarla birlikte aynı Askeri okullar da, Harp Akademilerinde, Hukuk Fakültelerinde okuyor, aynı eğitimi alıp, aynı sınavlara giriyorlardı. Peki, nasıl oluyor da, ilkokuldan Üniversite bitirinceye kadar neredeyse 20 yıl boyunca verdiğimiz eğitim hiçbir işe yaramıyor da, FETÖ’nün odalarında gizli veya açık verdiği eğitimler kesin ve şaşmaz bir sonuç veriyor?
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR