Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK PARTİ MUALİFLERİ

AK PARTİ MUALİFLERİ
01.05.2019 / 09:02
Son günlerde basinda en cok konusulan siyasi haberlerin başında Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’ın kuracağı parti, isminin Huzur Partisi olacağı, kulislere yansıdı.
Bir ara Umut Partisi olarak dillendirilen oluşum için Huzur adında karar kılındığı belirtiliyor.
Hatta Ali BABACAN’nin yeni parti için kurucu kadro çalışmalarına başladığı söylentileri yansıdı.
Söz konusu olan partiye AKPARTİ mensubu 50 milletvekilinden söz ediliyor.15 sehirde kurucu kadrolarda olmalari istenen kisilere tekliflerin götürüldüğü bilgileri yansıdı . Ahmet DAVUTOGLU’nun sosyal medyada 31 Mart analizleri paylaşımını tekyapan kişinin Tekirdağ’ da AKPARTI eski il baskani Ahmet AKCAY’in olmasi gozlerden kacmayarak ,dikkatleri çekiyor.Haziran ayında faaliyete geçebilme bilgilerini duyuyoruz.
Ne kadar tutar ne kadar başarılı olurlar muallak.Çünkü Abdüllatif ŞENER gerçeği unutulmamalı. AK Parti’nin yıpranacağı hesabıyla kuruluyorsa, millet artık aynı politikalarla etkilenmez.Şahsen ben söz konusu isimlerin liderlik vasıflarına sahip olduklarını düşünmüyorum. Bana katılan da çok kişi vardır.
Sayin Erdoğan’ın Kizilcahamam kampindaki sozlerine deginmek isterim; ” İçimizde yanlış yapanlar olduğunu ifade etmeden geçemeyeceğim.İçimizde belli seviyelere, noktalara gelenlerin yaptığı çalışmalar yenilir yutulur gibi değil ” dedi.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR