Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

1 MAYIS EMEĞE SAYGI

1 MAYIS EMEĞE SAYGI
03.05.2019 / 11:23
İstifalar alınıyor .Listeler hazırlanıyor. Parti üyelerinde tazyikle yükselen sesler var.Hadi parti üyelerinden gelen seslere kulak verelim.Insanlar birileri koltuklarında otursun diye ,işinden, evinden, kesesinden fedakarlık ediyorsa, hiç olmazsa günü gelince onların takdir edilmesi, günü gelince peyderpey önlerinin acilmasi gerekmezmi?
Sürekli eşraftan aynı isimler duyuluyor, babalari olmadıysa çocuklarının aday olmaları için mi bu insanlar işini gucunu bırakıp siyaset yapacaklar? 1 MAYIS EMEGE SAYGI. Bu satırlar can acitabilir. Insanlar gerektigi zaman yerini başkasına bırakmasını bilmeli.
Vatandaş artik gözünün içine bakarak konuşan, elini samimiyetle tutan siyasetçiyi çok iyi anlıyor. Karsiligi olanlar samimi,yetenekli ve yıpranmamış kişilerdir. Hantallaşmış, mental yorgunu olan partiye kronikleşmiş kişi veya kişiler olmamalıdır. Yeni genç çalışkan ak yürekli kişilerle yola devam edilmeli.Inandigim bir siyasetçi bana “ Uzun vadede mutlaka millete hizmet noktasında sizin gibi gençler için bir fırsat olacak diye düşünüyorum ve buna da yürekten İnanıyorum. Bazen hedefe çok yaklaşıyor bazen uzaklaşıyor gibi oluyor insan. Ancak ne olursa olsun mücadeleyi sürdürmek gerekir diye düşünüyorum. “ demişti.Şunu söylemek isterim;Uzun vadeler enerji kayiplarina sebep olur.Yanlis ekipler inananlarin yanınızdan uzaklaşmasına ve en önemlisi zamaniniza ve emeklerinizin boşuna sarfedilmesine sebep olur.Dava ve ilke gibi kavramlardan yereldeki yoneticilerin ne anladığını anlayacagiz. İhtirasların yarıştığı bir yerde dava olmaz.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR