Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEREZ’İN ARDINDAN

SEREZ’İN ARDINDAN
04.05.2019 / 09:11
Serez abi sıra sana gelmiş, illaki varılacak son durak. Bizler de sıradayız. Kulağımın biri gelecek haberde. Ama üzücü tabi. Allah rahmet eylesin. Yerinde dinlendirsin. Artık Tekirdağ tarih faslı kapandı. Geriye anılarını bıraktın.
Yokluğunu hissedeceğimizden emin ol. Tekirdağ’ımıza daimi olarak geleli 25 yıl olmuştur. Ben seni o zaman tanıdım. Hafif tebessümle. Çok sakin ve anlaşılır bilgiler veriyordun. Talebelerin yüzde çoğunluğu sizden istifade etmiştir.
Öylesine detaya giriyordun ki, konu kayboldu diyeceğimiz zaman konuyu tamamlayıp düğümü atıyordun. İnsanoğlu hizmeti unutmaz. Onun içinde şehrimizin tamamınca seviliyorsun.
Ne mutlu böyle bir vedaya. Adını sevgiyle hatırlatacak kitaplar bıraktın. Bunların en az on –on beş tanesini de bana imzalayarak getirmiştin. İlk gün her şeyi anlarmışınız duydun mu beni Mehmet abi.
Ama ben sana kaç sefer söyledim. Çırak yetiştir diye. Zamanın mı yoktu bilmiyorum. Yetiştirdin de haberimiz mi yok. Hadi deyiver şimdi bana.
Ne güzel günde gidiyorsun. Bugün Cuma. Havalar gayet normal herkes rahat görevini yapacak.. Birde ramazan girişi Mehmet abi. Bak öteki tarafta memnun senden. İnsanlara hizmet Allaha hizmettir. Buda sana ödül olmuş..
O son durak yerinde sana güzel hayırlı istirahatler diliyoruz. Soruları iyi cevaplarsın biliyorum.. Sende her daim.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR