Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YÖNETMEK

YÖNETMEK
30.05.2019 / 10:55
Tekirdağ Nüfusu artıyor. Kalem sayıları da … En çekinilecek soru kalemdeki kalite! Gazetecilik zor. Yoksa alırsın sırtına bir çanta, bir de defter ve kalem. Dolaş babam dolaş.
İyi bir gazeteciyi nasıl ayırt edersiniz? Çok kolay. Yazarın yazdığı son 10 yazısını oku. Kolay çözersin. Alkış sesi bol mu, eleştiri zilleri çokça mı? Neyse…
Yönetmek kolay iş değildir. Beceri, akıl ve ileri görüşlülük ister. Niyetim yöneticiliklerden dem vurmak. Başkasını yönetmek isteyen insan, her şeyden önce kendisinin ustası olmalıdır. Kendini yönet, dünyayı yönetecek gücü bulabilirsin. Kaptanın karşılaştığı fırtınalar deği, gemiyi limana getirip getirmediğine bakılır.
Ve daha nice düşünürlerin dolu dolu sözleri… Şak şak turizmin yolcuları olmadan, kimseyi incitmeden doğruları, doğruluğu kanıtlanmış sözleri beynimize taşıyabilirsek bizden bahtiyarı olmaz.
Yoksa “Top bizi sevmedi… Bu hakemlerle lig yürümez…Sahaların zeminleri çok kötü vb.” sözlerle başarısızlıklarımızın üzerine çok daha kötü örtü çekmeye çalışırız. Tabi bu sözlere inanan olursa. TekirdağSporun Yeni Başkanı Mülahim Kuru’ya ve Yönetim Kadrosuna başarılar diliyoruz.TekirdağSporu en iyi yerlerde görmek dileğiyle .
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR