Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TATİL HAYALİ

TATİL HAYALİ
10.06.2019 / 11:38
Herkesin kendine göre tatil hayalleri vardır . Yıl boyunca çalıştıktan sonra hepimiz güzel bir tatili isteriz. Ama gel gör ki herkesin maddi durumu çok iyi olmadığı için öyle pahalı tatil kentlerine gidip tatilimizi yapamayabiliriz. Çünkü insanların maddi durumları farklılık gösterebilir. Benim hayalimdeki tatilin şöyle geçmesini isterdim. Karadeniz’in küçük bir köyüne gidip orada bir hafta boyunca güzel bir tatil yaşamak isterdim.
Oranın yerli halkı kaynaşıp, oradaki bahçelerden fındık toplamak isterdim. Daha sonra Karadeniz Bölgesi’nin o temiz havasını içime çekmek ve o güzel dağlarını gezmek isterdim. Yağmur eşliğinde ailemle birlikte dışarıda yürümek ve temiz havayı içime çekmek isterdim. Daha sonra bulunduğum köyün ilçesinde bir lokantaya girip Karadeniz’in ünlü hamsi tavasını yemek isterdim . Benim en çok istediğim şey Karadeniz Bölgesi’nin önemli şehirlerinden olan Trabzon’a gitmek ve orada güzel bir tatil geçirmektir. Orada horon oynamayı öğrenmek isterdim. Ve daha bir sürü güzel şeyler geçirmek isterdim.
Herkesin tatil ile ilgili hayalleri farklıdır. Çünkü herkesin koşulları farklıdır, tatili nası yapacağı konususunda düşünceleri farklıdır. Benim hayalim ise Karadeniz’e doymak ve Karadeniz’i içime çekerek onu yaşamaktır.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR