Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YAZAR ÇİZERMİŞİM

YAZAR ÇİZERMİŞİM
12.06.2019 / 11:23
Bana diyorlar ki neden yazıp çiziyormuşum , siyaset yapıyormuşum.Yeri geldi telefonlarla,yeri geldi sosyal medyadan eleştirildim..Bana mı kalmış bu işler diye.Kısaca yazar çizer diye dalga bile geçtiler .Hayatımın merkezi haline getirmişim siyaseti.Peki bunu soyleyenler ne mi yaptı ? İnanin ki en ufak bir icraatlari yoktu.
15 Temmuz gecesini yaşadık.Bu ülkenin geleceği ile ilgili baska hesaplar yapılıyordu.Biz tabi ki bu hesaplara karşı duruşumuzu göstereceğiz. Tabii ki özgürlüğümüzün temsili olan demokrasiden yana olup, Başkanımızın yanında olacağız.
Aksini inkar edenler.
Siyaset, halkın tartışarak kendi ihtiyaçlarını belirlemesidir, bilimdir, sanattır, spordur, inceliktir. Seçkin elitist kesim değil, toplum siyaset yapmalıdır. Atatürk 1923 yılında bir söylemin de “Millet işlerinde her bireyin zihninin, başlı başına çalışma içine girmesi gerekir. “dedi
Diyeceğim o ki ;Herkes millî görev ve sorumluluğunu bilmeli, memleket sorunları üzerinde o anlayışla, düşünüp çalışmayı alışkanlık haline getirmelidir.
Bizim yüzümüz, her zaman temiz ve lekesiz idi ve daima temiz ve lekesiz kalacaktır. Yüzü çirkin, vicdanı çirkinliklerle dolu olanlar, bizim vatanseverce, vicdanlıca ve namusluca hareketlerimizi, küçük ve çirkin tutkuları yüzünden çirkin göstermeye kalkışanlardır.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR