Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

PROFESYONEL SİTE YÖNETİCİLERİ

PROFESYONEL SİTE YÖNETİCİLERİ
25.06.2019 / 11:01
Artık siteler hızla profesyonel yöneticiliğe geçmektedir.Site yönetiminle sorun çıkmaktadır
çare profesyonel yönetim olmuştur.yönetilen yerlerde oh be rahatladık. Demektedir.Bir ara kooperatifler çıkmıştı bol miktarda.Uyanıklar kasabı bakkalı avukatı koperatif kurarak cılkını çıkarmışlardı.O bitti.
Şimdi bildiğim bir sitede kooperatifken 9 yıl kooperatif içinde 18 yılı kat maliki olarak daima yönetimde yer almıştır. toplam 27 yıl daima yönetici pozisyonunda toplantı taktiklerini kullanarak kalmıştır. buraya kadar sözümüz yok.
siteye kurulan sistem 18 yıldır kullanılmıştır.Ve kullanma ömrünü tamamlamıştır. Etraftaki bütün siteler doğalgaz geçmiş olmasına rağmen.Bu site hala kazan kararı yani kömürlü sistem kararı alınmıştır.Toplantıda üyelere katı yakıda dünük iknalar yapılarak. Katı yakıt kararı alınmıştır. Sebebini bilmiyorum.!
Güzel bir boşluk.Parmak hesabı toplantı sayısını sağlayamayınca vekalet kağıtları.ile toplantı yapılmaktadır. Ayrıca katı yakıt kararı alındı.Komisyon kurulması lazım kurulmamıştır.Üstelik.Kazan işi ile ilgilenen 2 kişi sanayidedir.Ayrıca 22 adet uzmanlığı olan biri daha vardır. buna rağmen Ne yapılmak isteniyor. Toplantı öncesi blok girişi önünde bulunarak onların işi bitimi saaatlerinde yönlendirme yapmaktadır.
kooperatifler gibi bunlarında suyu ısınmıştır.ve en güzel yol profesyonel site yöneticiliğidir.
ayrıca güncelliğini birimiş.bir teknolojiyi tekrar geriye empoze etmenin faydalarını bilemiyoruz.onu empoze etmek yerine güncel temiz ve uucuz yakıt olarak doğal gazı empoze etse.kat malikleri gayetle efendi insanlar.zaman ve bilgi eksikliğinden bilmediklerini kabul etmek zorunda kalıyorlar.
ben bu konuda vali beyinde konuyu araştırmasını özellikle kat maliklerinin de çözüm sonrası
temiz yakıt kullanmalarını arzu etmekteyim katı yakıta valilik ne zaman dur diyecek.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR