Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KÖŞELER

KÖŞELER
26.06.2019 / 11:21
Kulağına kar suyu kaçmış bir köşe yazarı olarak yazıyorum bu satırları. Neden yaziyorsun diyorlar.Yazmak aklımın ucundan bile gecmezdi benim.
Yazmak nefes almaktır .Hangi nedenle nefes alıyorsam, o sebeple yazıyorum. Zira, yazma uğraşım olmazsa sanırım ölürüm.Yazıyorum, zira bu işi seviyorum.
Bazen küçük bir fikir, dünyayı yerinden oynatabilir. Önemli olan, fikrini nasıl ve nerede söylediğin...
İlk yazdıklarımdan çok hoşnut kaldığımı söylemek yanlış olurdu. Yazdıklarımı düzeltmek, tamamlamak ve yeni çözümler getirmek için yazmaya devam ediyorum.
Nicin yaziyorsun, işinmi yok senin dediler;Bu sorunun cevabı çok basit aslında.Çünkü yapmayı becerebildiğim ender şeylerden birisi. Bugüne dek yaşamımla önemli olan en etkili olay, okumayı ve yazmayı öğrenmiş olmam.Ama insan kandiramam ben.Cok dobrasin dediler.
Kimi köse yazarları gördüm.Kimseyi okumazmis takip etmezmis. O zaman ben sana inanmam. Kime neye gore yaziyorsun.O halde biri yaz diyor yaziyorsun :)
Diğer insanlar ne düşünmüş, nasıl ifade etmiş, ne şekilde yazmışlar, incelemesiliniz
Sırtında yumurta küfesi olmadığı için “Bu iş böyle yapılmaz” diyerek devlet yönetimini yerden yere vuranlar mi dersiniz.
Meger bu is ne kadar kolaymıs.Seçilmişleri yerden yere vuranlar mi ?
Kişilere dönük takıntıları, “Siyasi yorum” diye tezgâhlayacaksın... Sivilleri hedef alan bombalı saldırılarda bile terörle devlet arasında tarafsız kalmayı yeğ tutacaksın...Bence biraz silkinip, kendinizi de eleştirin.
Espabın pak olmuş hoş gelir gözüme, lakin kalbin ne alemde?
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR