Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GERÇEKLER/YALAKALIK YAPMAYIN!

GERÇEKLER/YALAKALIK YAPMAYIN!
03.09.2019 / 11:10
Ankara yolundayım. Bak birazdan WC’ye gideceğim. Şak şak resim. Ellerimi yıkayıp bak ne yemekler yiyeceğim. Bakanları dolaştık. Şimdi Ankara’da bak kimleri dolaşacağım. Uçakla İstanbul’a dönüyorum. İyi de bana ne…ne yersen ye. Zıkkımın kökünü ye.
Biri yüce makama atandı. Tekirdağ’daki bütün müdürlükler ziyarette, saati saatine izliyoruz. Ulan face adamaların yalakalıklarını bari verme. Sonra sıra makama atanan zatta. 365 gün te böyle geçti. Siyasi parti adayları artık hangi mahalle hangi Pazar seyret. TV dahi yapamaz bunları.
Adamın acısı var. Yakını mefta olmuş. Oluk oluk gösteriş bir sağından bir solundan pozlara bak hadi yandan da çek bir tane. Düğün falan olursa bizim takım hazır. Her türlü görüntü için.
Çalışın be bırakın bu davranışları sizi bunlar için mi atadılar. Yok seminer varmış, fırsatları iyi değerlendiren fırsatlar bunlar. Üstelik bu durumu sevmeyenleri bile alet ediyorlar. Sizin ücretlerini Ahmet- Mehmet, Ali-Veli bir de ben veriyorum çalışın bakayım. Bırakın aktörlükleri.
Bu tür hareketlerin altında da menfaat yatıyor ha. Anlamadan geldikleri makamların üzerinde gözleri hayalleri. İçlerinde boşluk olmasa bu şımarıklıkları da yapmazlar. Zaten yüz günden fazla tatilimiz var biraz da yorulun ya. Aldıklarınızı hak edin. Ülke bizim ülke.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR