Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HANİ HOCAM

HANİ HOCAM
20.11.2019 / 11:13
Kaç tane cami görevlisi var.Büyük meblağlar aktarılıyor.Yetmiyor.sünnet ölüm doğum vesileleri ile sizlere sunulan ücretler.Yani fazla mesai alıyorsunuz.Hepsinin arabası evi var rahatsınız dahada rahat olun sevinmeyen namert.O kadar kalabalık bir kitle şu insanların dini bilgilerini ne kadar yükseltebildiniz.Her taraf üç kağıt aldatmaca yalan dolan oldu.Kimse kimseye güvenmiyor.kimse kimseye yardım etmiyor.Ben diyorum ki tabiki hepsi dahil olmasada.Dini inanarak öğretmiyorsunuz.
Hala geçim derdindesiniz.Yani tabuta vuruyorsunuz kurudun diye.Dini ameliniz sizinde noksan.Bunları Allah görmüyormu siz hesap vermeyecekmisiniz.Memur zihniyetiyle hareket edemezsiniz.Ne kadar çok inanarak hizmet ederseniz .o kadar vicdanı imanı sağlam insanlar oluruz.Allah ne dediyse tersine hareket ediyoruz.
Allahaşkına yeter artık.Geleceğin insanlarını düşünemiyorum.çünkü mevcuta sağlam tuğla kiremit koymuyoruz sadece iktidarın kendi gayretlerini seyrediyorsunuz.O aldığınız maaşların tabut ve mevlit paraları eğer inanıyorsanız sorulacak cevap veremeyeceksiniz.Siz dünya insanı gibi hareket etmeyin.Ahireti öğreteceksiniz ya.Bunu unutuyorsunuz.
Tabiki ben size dokunacağım bu mesleğin konusu size ait.İçimiz sizlıyor.Duruma üzülüyormusunuz.evet diyorsanız niye gayret göstermiyorsunuz
Size özel davranıyoruz saygı gösteriyoruz.Ayağa kalkıyoruz elinizi öpüyoruz ne söylerseniz dinliyoruz.Sizlere bunu yazarken bile kanıma dokunuyor.bu işin sonu nereye varacak.Ahireti unutmayın.Gidişimiz felaket başımıza gelecekleri kabul etmek zorunda kalırız.Size bunları yazmak istemezdim. Söleyin bana bunu başka kime yazabilirim.Daha dün çocukluğum sağlam inanan insanlarla doluydu.Bu kadar zamanda bu hale geldik.Haydin göreve hocam sizin işiniz beş vakit namazla bitmiyor.Toplamda kaç dakikanızı alıyor.O parayı helal edin. Bekliyoruz.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR