Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EĞRİYE EĞRİ DOĞRU YA DOĞRU DEMEK GEREK

EĞRİYE EĞRİ DOĞRU YA DOĞRU DEMEK GEREK
17.12.2019 / 11:09
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın AKPARTİ Lideri olarak Tekirdağ İl Başkanlığına onay verip atama ile görevlendirdiği ve partinin içerisinden yetişme, gelişme ve hatta Siyasi Hukuk İşleri ve Teşkilat Başkanlığı görevlerinde de bulunarak temel noktalardan bugünlere gelmesi önemli bir isabet ve güzel tasarruf diye düşünenlerdenim Sayın Mestan ÖZCAN için.
Akparti Tekirdağ’da çok güzel bir sürece girdi. Mestan Başkanın göreve geldiği günden bu yana titizlikle yaptığı çalışmaları yakından takip ediyor ve başarılı çalışmalarından dolayı takdir ediyoruz.
Eğer bir İl Başkanı iseniz ; istemek gerekir ,kapıları çalmak gerekir, lobi yapmak gerekir. Bu konu da Tekirdağ’ın gururu TBMM Başkanı Sayın Prof.Dr. Mustafa ŞENTOP, Akparti Milletvekilleri Mustafa YEL , Çiğdem KONCAGÜL ve İl Başkanı Mestan ÖZCAN ciddi lobi çalışmaları yaparak güzel işlere imza atıyorlar.
Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanlığı ile yapılan protokolle 110 milyonluk dev yatırımlarla sırada hangi hizmetler ve bakanlıklar var dedirtti.
Özlenen , beklenen, umut verici bir tablo . Ankara’da bakanlara , bürokratlara nefes aldırmadan yatırımların Tekirdağ’a akması için Sayın Mestan ÖZCAN canla başla çalışıyor VESSELAM...
Tüm AKpartililer bu süreci yeni bir enenrji, yeni bir konsantrasyon ve yeni bir heyecan olarak görüyor. Partililerin bir İl Başkanını benimsemesi teşkilat çalışmalarının bereketini arttırır. Bu da başarıyı beraberinde getirir. Mestan Başkanın yaşantısı, aile yapısı, iş hayatı ile ilgili de AKPARTİLİ bir Başkana yakışır olması TEKİRDAĞLILARI memnun ediyor.
6 ay evvel göreve gelerek Tekirdağ’da ilk defa kendisine nasip olan bir oluşuma imza attı.Avantajlarını ve dezavantajlarını da görerek, AKgönüllü harekette herkesi kucaklayarak il ve ilçe istişare kurullarının oluşturulmasını sağladı.Başarıyı yakalayabilmenin en önemli şartının partili üyelerin birbirleri ile eksik etmemesi gereken diyaloglar olduğunu bir daha hatırlattı.
Mestan ÖZCAN’ın AKPARTİLİ İl Başkanı olmasını ,kentimiz siyasetinin olgunlaşması,
sakinleşmesi, AKPARTİ’de önemli değişiklikler gerçekleşmesi açısından bir şans olarak görüyoruz.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR