Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEVGİLİLER GÜNÜ

SEVGİLİLER GÜNÜ
17.02.2020 / 11:11
Aşk ; kolay gibi görülsede zor olup emek ister,en önemlisi fedakarlık , bir ömü boyu yürekte yanan kor gibi hasret ister.
Sene de birgün müdür sevgiliyi hatırlamak.
Sevgililer gününü benim gibi saçma bulan ve sevginin bir güne sığdırılmasının gereksiz olduğunu düşünen var, bi de 14 Şubat’ı iple çekenler, o güne özel randevular düzenleyenler, sevgilisine hediyeler alanlar, sürpriz yapmak isteyenler, var da var yani. Ama biri onlara sevginin sadece 14 Şubat’ta değil her gün kutlanması gerektiğini hatırlatsın.
Elbetteki menfaatsiz ,karşılıksız sevmenin , hediyelesmenin kimseye bir zararı olmaz .Ama bunu sadece 14 şubat diye bir tarihe sığdırmaya çalışmak bana mantıksız geliyor.
Kimileri için 14 Şubat sadece “gün”dür. Neden mi ?Karşısındaki kişiye duyduğu sevgiyi en çok o gün göstermesi gerekiyormuş gibi çabasının saçmalık olduğunu farketmiştir. Sevgililer gününü sadece bir gün kutluyorsak nerde kaldi sevgili olmanın, yar olmanın anlamı?
Dilerim aşkına saygı duyan, sevgiyi değeri ile yaşayıp kutsalligina inanan her ruh ikizini bulsun.
Sevginin, sevenin ve sevmenin kıymetini bilen insanlarla karşılaşmak ve gerçek sevgiyi yasamak her insana ve her canlıya nasip olsun. Yüreklerimizden sevgi eksilmesin.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR