Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Misyonerlik

Misyonerlik
11.08.2020 / 11:06
Şu sıralar face ve diğer iletişim kanallarında hristiyanlık aşılaması peyda oldu.bir saatlik videolarla veya birebir anlatımlarla.öğretmeye çalışıyorlar.Asla aklı başında temeli olan insanlar kanmaz.dinlemez. Bunun yanı sıra bizim hocalarımızda çok güzel bilgiler aktarıyorlar. Onları dinlemelerini tavsiye ederim.Dinleselerdi eğer bugün fatihayı dahi bilmeyen bir sürü gençlerimiz var çok acı en azından azda olsa birşeyler bilmiş olurlardı.
Osmanlının gerileme devri olan 1800lü yıllarda rusya,iran ve ingiltere sınır bölgelerindeki nasturiler için başlamışlar.misyonerliğe.Yani ermeniler için gelmişler sınır bölgesinde olduğu için rahat hareket ettikleri gibi yetiştirdiklerinide osmanlıya karşı kullanacaklar .hesap büyük
Umutlarına asla eremiyecekler.bizim içimizde küllenmişte olsa imanımız.ve ülkemize sahip çıkma duygusu.her zaman mevcut.Bu duygularımızı köreltmek için herşey yaptılar.en başarılı oldukları alanda müzik.bira üretimini sigara üretimini ellerine aldılar ve alışkanlık yapan maddelerle gençliğimizin bir kısmını yaraladılar.
Bu sayede düşünme yeteneklerimizide bozdular.Bizlerede hadi müzikle uğraşın çekin kafaları dediler.onlar çalışıyor biz gördüğümüz halde anlayamayacak durumlara geldik.
Bunda başarı sağlarlarsa varsayım olarak.daha ilerisi ülkemizi elimizden almak için uğraşacaklar.Düğün dernek için tarlanızı satıp yapabiliyorsunuz ama.ülkemizi bu duruma düşüremeyiz.Biz düşünelim bu konuları düşünmek için zaman ayıralım dengeye gelelim yani
Ümidimi hiç kaybetmedim sadece gençlerden tarih okumalarını istiyorum.olan gelişmeleri takip edebilmek için.Hayırlısı Allah yardımcımız olsun.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR