Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YALAKALIK

YALAKALIK
22.08.2020 / 08:54
Çok karlı verimli zahmetsiz bir meslek haline geldi.Resmen endüstri haline gelecek.Sanıyorum üniversitesi açılarak KPS puanlaması ile alınacak.Puanları ise uçuk olacak.
Adam ünlü bir yolunu bulup onu kafaya almak onunla birlikte resim çekilerek bu resmi kullanmak,hünerine bağlı daha inceliklerini araştırarak menfaat haline getirmek.
Adam uçlarda idareci onunla görülerek etrafına ne muteber insan olduğu mesajını salmak.bundan istifade etmek.menfaat yollarını aramak.
En iyilerinden futbolcu bir şekilde ona ulaşarak yakınlaşarak uzun süreli onunla gözükmek.her türlü menfaatlerinden istifade etmek.Tabiki bu kadar değil.
tercih sebebi ise iş bulma zorluğu yüzünden kafada harikalar yaratarak ve geliştirerek mesleğe kadar ulaşmak.
hani şahsiyet hani ahlak hani doğru dürüst olabilmek onları unutacan bir sefer.unutmazsan sınıfta kalırsın.İnsanı tamamlıyor hissi uyandırarak yardımcı olmak ama sigaradan tutun çay masrafları yemekler ufak tefek büyüğe doğru alıştıra alıştıra arttırılan masraflar.Ama daima şirin gözükerek.
Bu mesleği seçenlerden uzak duramazsan ayağından donunu bile alırlar. Arkadaşlığını arıyorsan saniyede satarlar.Yanılıpta sır veririsen en olumsuz anında dolar gibi kullanırlar.
Mesleğinin zirvesine ulaştığı hissini alarak senin bu durumlarından muhteşem zevk alırlar.Hey gidi heyy.dedemden beri babamdan beri hadi benim yaşımda olanlardan beri yoktu böyle şeyler.Nasıl peyda oldu.
Yapmak istesen ne meslekler var para kazandıracak.Ama zor akşam olduğunda pestil gibi yatarsın.Yat be kardeşim onurunu koru .yorul be kardeşim adam ol adam görsünler.
gitgide adamlıklarda kısalmalar oluyor hadi hayırlısı. Allah hepimize yardım etsin
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR