Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İNSANA NE OLDU

İNSANA NE OLDU
28.08.2020 / 11:04
Geçen domates aldım. Artık köy domatesi çıktı diye. Adam yemin etti. Kendi ellerimle yetiştirdim diye. Nasıl tarif edeyim değilmiş. Yemedim attım. Şekerleme çikolata türü marketlerden alıyorsun üretimde tamamına yakını kimyasal maddeler.
küçük yavruları zehirliyorlar.. Patates cips alıyorsun çakmakla yanıyor. İnsana zararlı. İthal muz alıyorsun. İçine hastalıklı kan zerk etmişler. Tarifi imkansız haince yapılan bir şey.
Yiyeceklerin olsun meyvelerin olsun dayanma süresi yok gibi artık çünkü kimyasal gübrelerle yetiştiriliyor. Limon alıyorsun ağır çeksin diye portakal gibi olmuşlar tamamen oynanmış.
Su alıyorsun sektörün yüzde doksan sekizine sahip İsrail firması göya suyu iyileştirmek adına içindeki madensel tuzları alıyor..insana faydası yok.
Yemek adına ne varsa kuşatılmışız. Bu yöntemde virüs gibi değil mi. Ne yersen zamana dayalı olarak sana hastalıklı izler bırakıyor. Güya susuzluğu gidermek adına üretilen tamamına yakını dış bağlantılı olarak ülkemizde satılan içecekler insana ne kadar zararlı.
Artık bunlarla bana göre hükümetlerde baş edemiyor başa çıkamıyor. Teslim olmuş halde alıyoruz yiyoruz fayda yerine zararlarını kabulleniyoruz
Bunları insanlar yapmıyor mu insan insana kazık atıyor. Çepeçevre çevrilmişiz ne alışan zararlı. Dünyada 8 sırada domuz eti tüketiyoruz insanların çoğu bilmeden yemiş ama buna da alıştırılıyoruz.
Dünyanın güzelliklerini eski düzgün zamanlarında yaşamış biri olarak hayretle karşılıyorum. Bir nesil sonra ne olacak bunu düşünmek dahi istemiyorum. Hayatın mücadelesi veren insanlar bu dümeni okuyorlar fazlada etkilenmiyorlar.
Hani dünya nüfusunun azaltılmasını savunan naletli kavim bu düzeni kuruyor. Bizlerde seyrediyoruz... İyi seyirler.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR