Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

2023 HAZIRLIĞINI ŞİMDİDEN BAŞLATTILAR

2023 HAZIRLIĞINI ŞİMDİDEN BAŞLATTILAR
15.01.2021 / 11:11
Tabi muhalefet olarak başlattılar.Gelecek Partisi büyük bir yer kiraladı. Arkasından Deva Partisi yerini tuttu.Kendine bile Deva olamayacak belli ama; çıktı meydana.Hemen arkasından acıları olan Genç Parti çıktı şova. Diğerlerini de bekliyoruz.İnceden sesler geliyor. Sarıdan hazırlıklar varİ; derken moda gibi başkaları da gelirse şaşmayın.
Buyursun gelsinler bekliyoruz.Başköşeye oturacaklarını sanmasınlar.Seçim sonrası da RTE siz ne kadar tarttıklarını görecekler.tecrübeleri olacak.Daha bir kıymetini bilecekler reisin.
Halkımız için eğlence; rengarenk olacak Tekirdağ. Siyasiler içlerindeki gazı bi şekilde boşaltsınlar bakalım. Korku salmadan.Hiç bir zaman hain insanlar kendi sezonunu karla kapamamıştır.Bulunmaz kumaş sanmasınlar ortalık kumaş dolu.
2023, anlamadan oda gelecek göreceğiz Allahım yeterki RTE’ ye ömür versin.Dünyanın takdir ettiği insana daha şimdiden demediğini bırakmıyorlar.Bir sürü yatırım saymakla bitmez.Kaç sefer savaş yaptı.Küçük parayla olacak şeyler değil. Ayrıca geleceğin zeminini sağlam hazırladı. Aklımıza hayalimize gelemiyecek hepsi büyük projeler gerçekleşti. Avrupa ülkelerinin hepsinden güzel durumdayız.İçimizdeki hainlerin bulandırmasıyla havayı buğulu hale getiriyorlar.
Artık halkımız daha güzel görüyor sadece kendi menfaatlerine düşünmesinler. Bu onların kalitesidir.Birlik beraberler yapılsın bu şart.
Seninkilerin gördükleri rüya çöplük çıkacak boylarının ölçülerini alacaklar.O asılan tabelalar tek tek inecek.Çünkü arkalalarında olan yani direksiyonda olan hainler parayı kesecekler. 2X2 =4 Allah ülkemize yardım etsin.Kötü niyetliler kahrolsun.Menfaaçilerin de sonu olsun.İnşallah.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR