Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Aşılamanın sonu nereye varacak?

Aşılamanın sonu nereye varacak?
19.01.2021 / 10:59
Ben düşüncemi yazıyorum.Dünya Sağlık Örgütü inanırlığını yitirmiştir.Birkaç adı kirlenmiş insanlar var arkalarında direksiyon onlarda. Bizimkilerde yukarıdan emir almışçasına.Halkı yönlendirmeye çalışıyorlar.Bütün karşı yayınlanan makale ve videolara rağmen.Üstelik hepsi belgeli. Açıklayanları ise otorite insanlar. Halkımız okumayı sevmiyor. Bunun zararınıda görecekler ve geri dönüşü yok bir daha.
Aşı olupta ölen insanların üzerinde bile durmuyorlar bu ve buna benzer olumsuzluklar çıktıkçada bir sürü laf salatası ile halkın beynini kıyma yapıyorlar.
Eh başarıldı işte sağlık çalışanları zarar görmemeleri açısından kuyruğa girdi en kolayı bunlardı.vatandaşın yönlenmesini sağlamak için iyi bir yöntem.sonra sıra kimde. Aşıya inanmışlar girsin kuyruğa. Acaba onların kaçı o makaleleri okudu. Videoları seyretti. Hayırlısı.
İçimde tedirginlik var halkıma bir şey olmamalı. aşının bilinmezliklerini atladıkları gibi. İlaç firmaları olacak olumsuzluklarda sorumluluk kabul etmiyorlar.İlacı satacak para kazanacaksın.İlacın durumu bu aşamada yetersiz.yinede sorumluluk almıyorsun.Ne kadarda mantığa ters geliyor.Dünyanın sağlık örgütü yönetimi.Normal şartlarda terörist ilan edilmeli.
Acele edildi ettirildi.Vatandaşın bağışıklık sistemini düşürecek korku salındı.
vatandaşın düşünüp karar verebilme yetisine zaman bırakılmadı.Bu sene hiç nezle vakası olmadı. Neden? Bağışıklık sistemi yetersiz olup nezle olanların tamamına pozitif denildi korona denildi. O sekizer hapın muhteviyatı açıklandı mı? geçmişten gelen doktora inanma alışkanlığımızla inanıp içenler korona oldu..Karaciğer ve akciğerleri şu an zedelendi.Nezle olup sağlam insanlar şu anda darbe aldı.
İlla ortaya çıkacak inşallah kimse zarar görmez. İnsana telaş yaptırıp kuyruğa almasınlar.Açıklanması gereken yerlerde laf salatası yapmasınlar.Sonraki açıklamalarınıda yapamazlar.Ben yanılmak istiyor.Allah halkımım korusun.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR