Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Küreselciler

Küreselciler
25.01.2021 / 11:05
Ayar çekerek büyük ihtimalle vaat ederek Kudüs’ü, İsrail’in başkenti yaptırdılar.Bütün Müslüman ülkelerde açık türbinden izlediler. Ufak tefek hayhuydan sonrada kabullenmek zorunda kaldı Müslümanlar.
ABD Başkanı yine de yerini sağlama alamadı. Çünkü küreselcilerin hayalleri büyüktü.
Kalan emellerini gerçekleştirmek içinde seçimde hile yaptırarak bideni seçtirdiler.Net yazamama rağmen bu oyunu anlayan halk bideni pek rahat bırakacağını sanmıyorum.
Bunlar ABD’ nin sorunları. Ucu veya kenarı acaba bize dokunacak mı?.Büyük ihtimalle evet. Bu aşamada reisin bulunması ülkemiz açısından büyük şans yinede Allah yardımcımız olsun ülkemizdeki küreselcilerin uzantıları ise 18 yıldır iktidar olamama kompleksi ile bidene yardımcı olabileceklerini belli ettiler. Bunu halkımızda fark etti. Bundan dolayı da anketlerde reisin oy oranı büyük çıkıyor..
Bu aşamada hepimizin birlik beraberlik içinde olması lazım çünkü dünyanın merkezini bile ele almak düşüncesindeler. Para sistemini kökten kaldırarak coranadan arta kalan insanları kontrollerinde yaşatmak. Herkesin mal varlığına sahip olmak. Onlar için ülke sınırları yok.her yer onların.Dini tamamen ortadan kaldırmaya niyetliler. Bunları başarabilmek için konu uzun çok metot denediler deniyorlar ve başarılı oluyorlar. Başka bir makalede sadece onun işleriz.
Yani tek horoz belli bir sülalenin kişileri olacak masonlar olacak. Bidenler birlikte bu ve daha bir sürü hayallerini gerçekleştirme aşamasındalar. Daha bilinçli olalım olayları araştıralım kardeşlik duygularını en üst seviyede tutalım. Yardımlaşalım.Bunlar bu duygular bize yakışır.
Ne istiyorlarsa yapamasınlar. Değerli reis onlara göre politika geliştirir. Bizlerinde onun etrafında toplanmamız ona destek olmamız şart. Artık particilik yok. Devletin bekası halkımızın refahı olmalı amaçlarımız.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR