Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CHP’DEKİ KAN KAYBI

CHP’DEKİ KAN KAYBI
16.02.2021 / 22:45
Zaten uzun süreli çekişmeler devam ediyordu C.Başkanlığı seçim öncesinden beri. Bunlar işaretti illaki bir şeyler bekliyorduk. Yalova kaymakamı muharrem beyin olayı patlak verdi.Ancak bu sorunu çözmedi problem devam ediyor.
Partiyi götüren 5-6 kişinin yarattığı problem bu. Acemilerin sesssiz kalması bazılarının tekrar seçilebilmek için seslerini çıkarmamamsı. Bu güne kadar gelmesini sağladı.
Bu ilk kanamayı daha önce bekliyorduk. sayın Muharrem incenin .Bir kaç çözülme daha sağlayacağını düşünüyorum.O çatlağı daha büyütecektir.
Partinin lokomatifi durumuda hareket ederek Atatürkçü çizgiden uzaklaşması. Delegeleri kendi doğrultusunda seçmeleri. İlk başlayan kanamayı daha büyütmüştür.
Ayrıca Kılıçtaroğlunun çok seçim kaybetmesi dışında davranışları ilede prestiji çok düşmüş ti lenmeye başlamıştır.Artık kendisininde son durak olduğunu anlamaya başladığını sanıyorum.
Parti lokomatifi ayrıca resmen HDP yanlı hareket etmekte Türkiye aleyhine alenen hareket etmektedirler.Parti içindekilerin uzun dönem sabırla beklemeleride boşu boşuna olduğu anlaşılmıştır.
Canan kaftancığlunun davranışlarıda çözülmeye katkı sağlamıştır.
Şu anda işi sıkı tutsalarda ipin ucu kaçmıştır.Bu Atatürkün partisina yapılan ihanettir.
Normal üyeler ise hala babadan kalma particilik Peşindedir. HDP ve lokomatif tamamen ermenidir.
Asıl mesele içinden delege ve milletvekili seçen has insanlarımızın cahilliğinden istifade etmektedirler Sonuç saydığımız nedenler izole edilemediğinden çatlak büyüyecektir hayırlısı
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR