Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YENİ DÜNYAYA GİRERKEN

YENİ DÜNYAYA GİRERKEN
18.02.2021 / 21:37
Facebook’un sahibine ABD senatosundaki soruşturmasında soruyorlar Face kullanıyor musun diye. Hayır kullanmıyorum diyor. Gazetecilerde niye kullanmadığını soruyorlar. Alışkanlık yapar diye cevaplıyor.
Dünyada bütün kullanıcılar facekolik olmadı mı. Aile içi akrabalar arası o güzel ziyaretler ve samimi sohbetler kaldı mı?
Çok şeyler kaybettik. Hala bile tam olarak idrak edemedik. Akşam geç saatlere kadar internete girip sabah kalktığımızda wc mizden ve kahvaltımızdan önce internete oturmuyor muyuz. Hayır deme şansınız diyene de inanmıyorum.
Adamların aradığı da o. Biz onlarla oyalanırken onlarda hepimizi esir alıp ilerideki kurmayı düşündükleri yeni dünyayı şekillendiriyorlardı. Ama bizim onları görmememiz lazım ki oyalıyorlardı.
Daha önceleri hevy metal müziklerini finans ederek o müziği bütün dünyaya tanıtmak değil yanı sıra 440 mz da insan kafasını ayar edip hür düşünce adı altında kafamızı darmadağın ederek sağlam düşüncemizi engelliyorlardı
Adamlar adım adım değil koşar adım ilerleyerek bugünkü hale ulaştılar. Artık kendilerini dünyanın sahibi sanıyorlar. 8 milyar olan dünya nüfusunu 500 milyona düşürerek kendi geleceklerini düşünüyorlar hesaplar öyle.
Zaten cahil insanlar olarak tanımladıkları Türkleri kolayda avlıyorlar.
Korona adı ile tüm esnafı değil devletleri ekonomik güçsüzlüğe soktular. Kendi dünya kuruluşları olarak tanımladıkları merkezler oradan tüm meslektaşlarını onların istediği şekilde yönlendiriyor.
Adamlar artık çözdü işi daha hızlı hedef alabilirler.
Bizlere iyi seyirler. İnternete girmeler filimler seyretmeler. Modayı takip etmeler
normal nezleyi koronaya ustaca çevirerek 2.5 milyonu öldürmek bunun içinde dso nu kullanmak. Aymazlar düşünmezler idrak etmezler buda bir beyin hastalığı değil mi. Hiç olmazsa okusakta öğrensek. Geleceğimizi sen gör o zaman ne panik yapacağız. Hayırlısı Allahın dediği olur. Allah yanlış yapanların yanında durmaz illa bir yerden patlak verir diye düşünelim.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR