Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YETER ARTIK SAĞLIK BAKANI

YETER ARTIK SAĞLIK BAKANI
23.02.2021 / 12:21
Kayın validesi geliyor almanyadan eşi ile birlikte karşılıyorlar. Kontrolde kadında corona çıkıyor kızı ve damadına da bulaştırmış oluyor. Kızı ve damadı müdehaleyi kabul etmiyorlar kadın tedaviye başlıyor. Tedavi sırasında enfekte oluyor ve vefat ediyor. Kızı ve damadı kendi imkanlarıyla iyileşiyorlar
Çorludan mühendis bir kardeşim eşinin ısrarıyla davranışlarını fark ediyor gelin koku duyusu alamadık hissediyorlar devlet hastahanesine çıkıyorlar teşhiş korona bir ay hastanede yattı iyileştı ama ciğerlerle karaciğerinde sakatllık oluyor tedavi devam ediyor.
Yine ilimizden biri eşini hastahaneye götürüyor. Corona buluyorlar isteği ,ile kendide muayene oluyor. Onda bulamıyorlar eşi tedavi oluyor. Önce corona çıkmayan kişi bir daha muayene oluyor bu sefer corona diyorlar kişinin sadece ayakları üşüyor şikayeti bu sefer corona diyorlar yatmadan ilaç kullanmadan şikayeti geçiyor.
Bunları yüzlerce sıralayabiliriz.Ortada teşhiste tedavide çok hata yapılıyor. Sesi çıkamayan çok kişininde mağdur olduğunu sanıyorum. Bayan bir profosörümüz ısrarla videolar yayınlayarak corona diye bir şeyin olmadığını bunun dümen olduğunu çok ısrarlı bir şekilde duyurmaya çalıştı.
Yurt dışından dünya kadar bilim insanı da aynı şeyleri söyleyerek aşı olunmaması ile ikaz ettiler,Teferruta girmeyeceğim. Herkes araştırsın kardeşim yok löpçülük.
Bu sene hiç nezle olan olmadı nezle belirtili insanlara hemen korona teşhisi kondu. Bir aşının güncellik kazanabilmesi için geçeceği evre senesi 5 sene imiş. Bütün bu emekler verilmeden aşıya başladılar sanırım 5 milyonuda buldu.
Ben hayatında ilaç kullanmayan insanım yarın bana gelecekler aşı yapacaklar.
Gayet sağlıklıyım ilaç kullanmadığım için.Ne idüğü belirsiz aşıyı yapacaklar sağlığımı alacaklar.
Diyorum ki. Biri hata yapıyor. Aşı olmayı diyenlerde ilim adamları. Aşı olun diyenlerde bir sürü laf salatası yapan ilim adamları.Biz yavşakmıyız. Oyun oynamayın. Herkesin işi gücü var eve kapattınız.Korku salarak insanları kandırmayın.Yeter artık.
SAĞLIK BAKANI
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR