Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

LGBTİ

LGBTİ
28.02.2021 / 22:29
Tam açılımını ben de bilmiyorum. Mitinglerindeki göze kötü gelen tiksinti verici sahneler diyorum ben. Azgın pislik tiksinti verici.
Mahallemizde Koreli dedikleri kişi ibneymiş diye duyardık ikiz kardeşiz ilkokula yeni başlamışız.Dış kısmında bu kelimenin bile ne olduğunu bilmiyoruz.Öğrendikten sonra hem korktuk hem de bir oğlu vardı ona acıdık.Belki 30 yıl hiç görüşmedik.Yanımızdan geçse de tanımadık.Sanki oda aynı diye düşündük.
Böyle bir olayı duyunca utanır elimizi yüzümüze kapardık. Kardeşim bir çoğaldı. Toprağa ektiğin bile o kadar çoğalmaz. Artık her tarafta duyar olduk. Onlarda gayet normal dolaşır oldular.
Siyasiler onlardan medet umar oldu oy yönüyle. İşte kimisi annesinden öyle doğuyormuş diyerek güya insancıl görünüm vermeye çalışıyor. Aslında reklamını yapıyor. Kuran’da ben okudum ama yazmayacağım af edin böle bir yaratma şekli yok Allahın engelli oluyor ama bölesi yok.
İtalya’daki olayı biliyorsunuz Allah helak etti izlerini ibret alalım diye sakladı. Lanet edilmiş kavim oldular. Büyük İskender’in bile öle olduğunu yayınlanan bilgilerden okuduk. Arap kavimleri arasında da çoklarmış.
Yani böylesine hızlı çoğalmanın sonu nereye varacak. Bunlar hep evde ihmal edilmiş çocukların hikâyeleri çok yazık. Parti konuşmalarında mitinglerde boy gösterir oldular. Dünya çapında da korunuyorlar.Yeni seçilen ABD başkanı biden bile çok öncelikliymiş gibi onları koruyan açıklama yaptı.
Biden açıkladı oda Yahudi ve kadrosu ile seçildiler asıl hizmet İsrail’e kendi ırklarından başka her ırki bozmak kendi açılarından istifade etmek maksatları. Her yere yaymak ırkları bozmak bu sayede amaçlarına daha kolay erişmek.
Allahın kanunun kesin bizler çok ileri gittik.Kavimlere felaketler vermiş mu adasını alt üst etmiş.Haddi aşmayalım.Analar babalar sahip çıksınlar.Edebi öğretsinler.Yanlışların arasına koymasınlar.Hayırlı iş ve davranışlara çok ihtiyacımız var.Bizlerde hem çekinir olduk hem de güvenemez olduk.
Yaşantımızın tadı tuzu kalmadı. Eski ve güzel günlerin kıymetini bilememişiz.
Bu tür insanlara geçit vermeyeceğiz toplum olarak dışlayacağız. Yaptıklarına pişman olacak duruma gelsin. Allah’ım af et.Ülkemizi koru.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR